فعالیت‌های ما

 

فعالیت‌های سپهر کویر فرداد

1. طراحی، ساخت، بهره‌‎برداری و پشتیبانی سیستم‎‌های تصفیه آب (اسمز معکوس) با راندمان بالای 80%، لازم به ذکر است امکان تصفیه با راندمان بالای 92% نیز در صورت نیاز وجود دارد. این مورد بر اساس آنالیز آب منطقه و همچنین کیفیت آب مورد نیاز قابل تغییر می‌­باشد. کیفیت آب تولیدی وابسته به کاربردهای مختلف از جمله تامین آب ورودی به بویلر، کولینگ تاورها، تامین آب شرب، کشاورزی، گلخانه‏‌ها و … قابل اجرا می‌باشد.

 

2. طراحی، ساخت، بهره‌‎برداری و پشتیبانی انواع سیستم‌های تصفیه فاضلاب‏‌های صنعتی و شهری به کمک روش‌­های فیزیکی، شیمیایی، و بیولوژیکی که از آن جمله می­توان به تصفیه هوازی و بی‌­هوازی فاضلاب اشاره کرد در مورد سیستم بی‌­هوازی، با تلاش چهار ساله متخصصین داخلی امکان طراحی و ساخت این بیوراکتورها برای اولین بار توسط این شرکت ایجاد شده است.

 

3. این شرکت قابلیت تولید انواع کیت و ویال­‌های اندازه­‌گیری پارامترهای آب و فاضلاب از جمله اندازه‌گیری انواع کاتیون، آنیون­‌ها، COD  و …. با قابلیت رقابت با برندهای معتبر جهان را دارد. یکی از برترین محصولات ما کیت اندازه‌‏گیری COD می‏‌باشد که برای اولین بار در ایران توسط متخصصین این شرکت تولید شد.

 

4. تولید انواع محلول­‌های کالیبراسیون جهت دستگاه‏‌های آنالیز از جمله دستگاه جذب اتمی، جذب مولکولی، پی اچ متر، هدایت سنج و … .

 

5. آنالیز پارامترهای مختلف نمونه‌ها در سه بخش فیزیکو شیمیایی، بیولوژیکی و خاک در آزمایشگاه فرداد، اولین آزمایشگاه خصوصی معتمد محیط زیست استان قم.

 

6. همچنین ارائه خدمات در حوزه محیط زیست به شرح ذیل می‌‏باشد:

انجام خدمات مشاوره محیط زیست مد نظر سازمان محیط زیست

 انجام مطالعات زیست محیطی

مدیریت پسماند

ارائه گزارش طرح توجیهی

گزارشات ارزیابی زیست محیطی

پایش پارامترهای زیست محیطی