درباره شرکت فنی مهندسی سپهر کویر فرداد

شرکت سپهر کویر فرداد یک مجموعه توانمند، حرفه ای و مبتکر با مدیران متخصص و متعهد می‏‌باشد که صنعت آب و فاضلاب را تحت پوشش قرار می‌دهد. با در نظر گرفتن نیاز روز افزون جامعه بشری به آب سالم، این مجموعه قصد دارد تا خدمات تکنیکی، مورد اعتماد و البته مقرون به صرفه در حوزه آب و فاضلاب، با مجهز بودن به به‌‏روزترین روش‏‌ها و جدیدترین تکنولوژی، ارائه دهد.
در حال حاضر همه آزمایشگاه‌‏های آب و فاضلاب کشور از ویال‏‌های وارداتی برای آلاینده‏‌های آب استفاده می‏‌کنند که نه تنها یک هزینه گزاف قلمداد شده  بلکه موجب برون رفت ارز از کشور می‏‌باشد. شایان ذکر است که برای بعضی از این کیت‌‏ها و ویال‌‏ها یا نمونه مشابه داخلی وجود ندارد و یا در صورت وجود به حد کافی دقیق و قابل اعتماد نیست.
از این رو ما با در نظر گرفتن این معضل بستری را فراهم کرده‌‏ایم تا ویال‌‏های دقیق و قابل اعتماد و البته بومی برای همه نوع محصولات مورد نیاز برای اندازه‏‌گیری‌‏های مرتبط با صنعت آب و فاضلاب علی‌‏الخصوص نیاز به اکسیژن شیمیایی، سیلیکا، اکسیژن حل شونده و از این قبیل را تولید کنیم‌ و بدین وسیله در صدد رفع این معضل برآمده‌‏ایم‌. هدف مورد نظر ما تولید محصولات داخلی مبنی بر دانش بومی و البته مطابق با استانداردهای بین‏ المللی برای برآوردن نیاز‏های کشور می‌‏باشد. در این راستا برای تولید چنین محصولاتی، ما به عنوان گام اول استانداردهای کشورهایی از قبیل آمریکا و اروپا را استخراج و مورد بررسی قرار داده‌‏ایم و از آن‌جایی که آنالیز فاضلاب فقط در شرایط استاندارد قابل بهره‌‏برداری می‌‏باشد، ما از روش مهندسی معکوس برای ارزیابی این برندها (آمریکایی، اروپایی) بهره جسته‌‏ایم.

تیم ما

حمزه حاجی ملاحسینی

مدیر عامل

سید جعفر میر حسینی

مدیر اجرایی

سعید ملک‌محمدی

مدیر فنی آزمایشگاه

سمیه دولتیاری

كارشناس آزمايشگاه